Elektryczna szczoteczka do zębów Philips HX 6932

Elektryczna szczoteczka do zębów Philips HX 6932 Duże zdjęcie

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: 5/10

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów produkt Elektryczna szczoteczka do zębów Philips HX 6932 znajdował się na 40 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 449,37 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów aktualnie lepiej sprzedaje się Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 288,57 zł, więc Elektryczna szczoteczka do zębów Philips HX 6932 jest droższy od średniej o 10,34%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów znajduje się Braun Oral-B Vitality 100 CrossAction .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Philips.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Generator pary PHILIPS HI5916 . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Odkamieniacz Saeco CA6700 250ml .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Szczoteczka Philips HX 3212 Sonicare .

Większym zainteresowaniem cieszą się Elektryczne szczoteczki do zębów Braun. Na przykład Szczoteczka do zębów Braun Vitality D12.513 3D White .

Urządzenia Philips w kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów są średnio droższe niż Elektryczne szczoteczki do zębów w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Elektryczne szczoteczki do zębów Philips

Fragment opisu producenta: Royal Philips Electronics to jeden z największych na świecie producentów szeroko pojętej elektroniki użytkowej Zobacz więcej o producencie Philips

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: